Біржові котирування та рівень цін на природний газ

Товарна Біржа «Українська енергетична біржа» (ТБ «УЕБ») є основним майданчиком, на якому проходить купівля-продаж енергетичних ресурсів та палива. ТБ УЕБ є офіційним та акредитованим партнером системи державних закупівель ProZorro, через яку на даний момент реалізуються сировина, продукція та послуги державним та комунальним підприємствам, іншим учасникам ринку. ТБ УЕБ публікує котирування на природний газ, нафтопродукти, вугілля та іншу продукцію з урахуванням світових котирувань та ринкових цін. Котирування Товарної Біржі «Українська енергетична біржа» є еталоном та орієнтиром для всіх покупців та продавців, бо саме їх рекомендовано враховувати при ціноутворенні на публічних електронних торгах.

Переваги купівлі-продажу енергоресурсів на ТБ УЕБ

До введенням електронних відкритих торгів ринок енергоресурсів був дуже корумпований та непрозорий. По цій причині багато учасників ринку не мали доступу до закупівлі природних ресурсів за справедливими цінами та переплачували посередникам. Приймаючи участь у відкритих біржових торгах, де цінові умови формуються під час аукціону, можна запропонувати продавцеві найкращі умови та перемогти і укласти угоду на постачання природного газу.

Перевагами здійснення торгових операцій через електронний ресурс Товарної Біржі «Українська енергетична біржа» є відповідність запропонованих цін міжнародним котируванням. Відстежуючи тенденції росту чи падіння цін на енергоресурси, учасники торгів можуть прогнозувати з визначною ймовірністю про те, що саме потрібно купувати в даний час і за якими цінами. Знаючи рівень котирувань за попередні періоди, можна правильно формувати свої цінові пропозиції та піднімати ціни під час торгів у межах, які відповідають рівню нормального прибутку.

Як стати учасником торгів на ТБ УЕБ

Щоб дізнатися більше про справедливе формування цін та природні енергетичні ресурси та продукти їх переборки, переходьте за посиланням www.ueex.com.ua/rus/exchange-quotations/natural-gas/

Для того, щоб виставити лот (партію ресурсів) на продаж, потрібно стати учасником біржової торгівлі. Це процедура, яка потребує реєстрації та надання інформації про компанію. Після ухвалення біржового комітету, учасник може купувати чи продавати енергоресурси через електронну біржу. Акредитовані учасники можуть замовити ряд додаткових консультаційних та юридичних послуг.