Ринок кругляка вільхи в Україні

Якщо у вас виникла необхідність придбати або позбутися кругляка вільхи, то відповідь на питання як вигідно провести операцію з другою стороною дуже простий. З минулого року, уряд надав можливість прозоро і вигідно продавати, і купувати необроблену НОВІ через товарні біржі, такі як Українська універсальна біржа.

УУБ є офіційною електронним майданчиком системи Прозорро.Продажи, яка працює з 2016 року за підтримки уряду України. За всю історію свого існування, ця біржа неодноразово доводили свою користь Не тільки для країни, а й для учасників торгів.

Механізм регулювання відносин між учасниками дуже простий. Кожна сторона самостійно має можливість переконатися в своєму конкурентові або партнері. Зареєструватися на біржі без перевірки документів і сумлінності неможливо. Крім того, тут немає прихованих лотів, або тіньових схем по зменшенню учасників, обсягів або обходу податків.

Так само, на торги не потрапляють компанії, які заздалегідь НЕ зможуть купить НОВІ. Виключно здорова конкуренція і прозорі торги — саме такий девіз 2020 року в Українській універсальній біржі.

Угоди по бруківці вільхи: процедура та особливості

Головною особливістю є надійність проведення операції. Раніше така можливість була повністю усунена, і ніхто з учасників не був упевнений в тому, що він має можливість отримати позитивний результат. Тепер все дуже просто, учасник реєструється на аукціоні, досліджує конкурентів, вибирає лот і виграє в чесній боротьбі.

Біржа виступає як гарант проведення операції, і обов’язково бере заставу за проведення операції. Якщо операція не проводиться по зрозумілих причин, то гроші повертається, якщо будуть виявлені ознаки корупційної складової, то вони будуть заарештовані до з’ясування всіх обставин справи.

Таким чином, особливість полягає в тому, що покупка кругляка вільхи ще ніколи не була такою відкритою. Саме через цей фактор, ринок необробленої деревини так стрімко виріс на території України.

Більш докладно про покупку кругляка вільхи в Україні можна прочитати за посиланням https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/tsina-na-kruglyak-vilh-v-ukraini-na-prozorroprodazhi/. Там вказана Не тільки загальна інформація, а й інструкція в необхідні кроки для прийняття участі. Тому варто перейти туди негайно, щоб не втратити можливість якомога швидше взяти участь в торгах.