Які дії треба виконати для покупки сосни на УУБ

Для того, щоб ви мали можливість купити ліс-кругляк із сосни або інший різновид необробленої деревини, вам варто звернутись до акредитованих електронних майданчиків системи Прозорро.Продажі. З моменту початку роботи нового експериментального проекту від Кабінету Міністрів України, така процедура знаходиться у повноваженнях товарних бірж.

Щоб дізнатись про вартість деревини, вам достатньо перейти на сайт будь якої біржи та переглянути там цю інформацію. Подібні матеріали обов’язково публікуються відкрито, бо лише так можна впевнити учасників у прозорості проведення торгів.

Покупка кругляку на УУБ

Торги на ProZorro.Sale допомагають великим лісокористувачам виконати свій обов’язок реалізації частини продукції через систему. При цьому варто пам’ятати обов’язкові умови. Кожен лот має бути більшим ніж 150 кубічних метрів, або загальна вартість товару має складати більше ніж 200 тісяч гривень.

Приймати участь у торгах та ставати покупцем може будь який громадянин України. Варто лише зареєструватися на одній із офіційних бірж та перейти до аукціонів. Іноземцям також відкрита процедура прийняття участі, детальніше про це можливо дізнатись на тій біржі, котру ви обираєте.

Для того, щоб ви мали можливість купити кругляк, вам необхідно пам’ятати наступний алгоритм дій:

  1. По-перше ознайомтесь із всіма нормативно-правовими документами, які наш уряд прийняв у сфері продажу необробленої деревини;
  2. Потім оберіть надійний майданчик, що має право на проведення онлайн-аукціонів та зареєстрований у системі Прозорро.Продажі;
  3. Далі ви реєструєтесь там і підписуєте договір про співпрацю із адміністрацією, яка допомагає реалізувати бажану покупку;
  4. Наступним кроком буде підготовка всіх документів, котрі вам знадобляться для публікації оголошення;
  5. Розміщуєте його в системі онлайн-торгів;
  6. Паралельно шукаєте продавця та розпочинаєте брати участь у торгах.

Чому варто обирати саме УУБ

Українська універсальна біржа є лідером на ринку необробленої деревини. З минулого року, загальна сума доходу, який товарна біржа принесла державі становила 30 мільярдів гривень. Чимала сума, якої не розраховували побачити навіть адміністратор сервісу.

Всі гроші було отримано із сплаченого податку за завершені угоди. Справа в тому, що учасники довіряють товарній біржі та впевнились, що процедура дійсно відкрита та чесна. Кожен учасник відчуває впевненість в своєму опоненті, а також не переживає за виконання умов укладеної угоди.

Щоб детальніше дізнатись про процедуру закупівлі саме кругляку із сосни, варто ознайомитись із матеріалами від спеціалістів товарної біржі. Знайти їх можна за посиланням https://sale.uub.com.ua/news/kupyty-kruglyak-sosny-na-prozoro-prodazhi. Компетентність робітників біржі доведена роками. Як тільки в 2016 році з’явилась можливість отримати Європейський досвід, майже вся команда проходила навчання у провідних Європейських товарних біржах.

УУБ стала еталоном європейської якості надання послуг у сфері онлайн-торгів. Відтепер, вони і самі мають право навчати осіб. Так, якщо ви проходите навчання в УУБ, ви можете одночасно отримати нову професію та робоче місце. Найкращих учнів організація приймає до себе у штат.